Перший Український Агротур органічного вирощування овочів

“Перший Український Агротур органічного вирощування овочів” 15 травня 2019 р почав свою подорож по Українським підприємствам і перші, до кого вони приїхали, це ми – “Vermi-Chervyachok”. Ми були раді бачити в гостях лідерів українського овочівництва і нашого друга Сергія Превезенцева.

Хлопці ставили питання і дивувалися … Ну звичайно, адже далеко не всі знають, як кожну добу збирати по 150 кг огірків протягом усього сезону.

Ми їм розповіли, як можна домогтися такого результату, при цьому не нашкодивши грунту, а навіть покращуючи його з кожним роком. Що, відповідно, буде тільки плюсом в наступні сезони.

Наш друг і один з гуру українського вермикультивирования задає питання Володимиру і, завдяки цьому, дізнається нові нюанси і методи.

Вже після від’їзду гостей керівник компанії “Верми-Черв’ячок” Володимир сказав: “Звичайно приємно, коли приїжджає твій, скажімо так,” вчитель-наставник ” і в спілкуванні задає питання, після яких сам дізнається нове. Як раз той випадок, коли учень перевершив свого вчителя. Не можна стояти на місці – завжди потрібно розвиватися і експериментувати. “

Через тиждень після закінчення Агротуру

Відвідавши більшість верміферм України, хлопці зупинили свій вибір на нас і нашому біогумусі …

Запрошуємо і Вас до нас в гості ➫